Tagastamine

KAUBA TAGASTAMINE

· Juhul, kui kättesaadud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul õigus tellimusest loobuda 14 päeva jooksul ning tagastada mittesobiv toode 14 päeva jooksul Stahv.ee-le (Alltrade OÜ-le), alates loobumisest.

Kauba tagastamine toimub alljärgnevalt:

· Kui soovid tellitud kauba tagastada, siis saada vastavasisuline e-mail aadressile:  info@stahv.ee . Kirjas märkida enda andmed (nimi, kontakt telefon ja e-mail), arve number ning tagastatava kauba tootekood!

-Itella SmartPOSTiga tagastamisel palun saata pakk: Tallinna Haabersti Rimi  SmartPOST pakiautomaat-i.

-Omnivaga (Eesti postiga) tagastamisel palun saata pakk:  Haabersti Rimi Omniva pakiautomaat-i.

Saajaks märkida: ALLTRADE OÜ, telefoni nr: 56 25 1880.

Saatjaks märkida oma nimi!

·  Kui soovid saadud toote tagastada või ümber vahetada, on Sinu kanda tagastuskulu kuni 10€ ulatuses. Kui soovid toote ümber vahetada mõne muu toote vastu, siis tasume uue toote saatmise postikulu meie. Tagastuskulu tasub klient vastavalt valitud tarneviisile otse teenusepakkujale ja see jääb reeglina vahemikku 2-4€.  Kui ostja soovib saada tagastatud kauba eest raha, siis kanname raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul (Võlaõigusseadus § 56) kuid reeglina teeme seda 5 päeva jooksul (eeldusel, et tagastatud toode/tooted on meieni jõudnud). Klienti teavitatakse e – maili teel, kui tagastatud kaup on meieni jõudnud. Raha tagastatakse vaid sellele arvelduskontole, mida kasutasite kauba eest tasumiseks.

· Juhul, kui tarnitud kaup ei vasta tellitule ja oleme saatnud vale toote, siis tasub Stahv.ee (Alltrade OÜ) ka tagastamiskulu. Enne paki tagastamist on vajalik, et võtaksite meiega kindlasti ühendust!

· Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja vigastamata originaalpakendis. Toodet võib proovida tuvastamaks, kas see sobib või toimib.  

E-poest ostetud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.